FARNOST BORŠICE

Stránky farnosti Boršice u Buchlovic. Vítejte na STRÁNKÁCH FARNOSTI BORŠICE U BUCHLOVIC. Farnost Boršice u Buchlovic náleží do uherskohradišťského děkanství. A tvoří ji obce Boršice. S kostelem zasvěceným sv. Václavu a obec Tučapy. S filiálním kostelem sv. Cyrila a Metoděje, dále je excurendo z Boršic spravována farnost Stříbrnice a farnost Osvětimany. POŽEHNANÉ A MILOSTIPLNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VELIKONOČNÍCH VÁM ZE SRDCE PŘEJE A ŽEHNÁ P. ANTON KASAN A FARNOST BORŠICE. Mdash;. Slouží kněží Boršice a Stří.

OVERVIEW

This domain farnostborsice.cz currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated nineteen pages within the site farnostborsice.cz and found nineteen websites referring to farnostborsice.cz.

FARNOSTBORSICE.CZ RANKINGS

This domain farnostborsice.cz has seen a alternation amounts of traffic all round the year.
Traffic for farnostborsice.cz

Traffic ranking (by month) for farnostborsice.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostborsice.cz

Obec Tučapy Titulní stránka

Místo, kam se každý rád vrací. Kde nás najdete - Mapa. Sdružení měst a obcí Východní Moravy. Ordinační hodiny lékařů a lékáren. Policie České republiky - Buchlovice. Úřad finančního arbitra - formuláře. 16 8 2015, svátek má Jáchym. FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI. Veřejná vyhláška - Návrh opatření obecné povahy.

WHAT DOES FARNOSTBORSICE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostborsice.cz Mobile Screenshot of farnostborsice.cz Tablet Screenshot of farnostborsice.cz

FARNOSTBORSICE.CZ HOST

I discovered that the main page on farnostborsice.cz took seven hundred and five milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
217.11.242.175

I observed that this website is weilding the nginx server.

FARNOST BORŠICE

DESCRIPTION

CONTENT

This domain farnostborsice.cz had the following on the site, "Vítejte na STRÁNKÁCH FARNOSTI BORŠICE U BUCHLOVIC." Our analyzers analyzed that the website said " Farnost Boršice u Buchlovic náleží do uherskohradišťského děkanství." The Website also stated " A tvoří ji obce Boršice. Cyrila a Metoděje, dále je excurendo z Boršic spravována farnost Stříbrnice a farnost Osvětimany. POŽEHNANÉ A MILOSTIPLNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VELIKONOČNÍCH VÁM ZE SRDCE PŘEJE A ŽEHNÁ P. ANTON KASAN A FARNOST BORŠICE. Slouží kněží Boršice a Stří."

OTHER WEBSITES

Římskokatolická farnost Český Brod

Raquo; Farní život, společenství. Poutní slavnosti ve filiálních kostelech 2015.

Farnost Čakovice

Sirotek neví, čí dítě je, a tudíž se musí zařídit sám, aby si od nuly vybudoval nějaký život. Křesťan však není sirotkem a tu nejhlubší pravdu o sobě dostává darem.

Farnost Čechtice

Čechtice, Křivsoudov, Borovnice a Zhoř. Článek pro KATOLICKÝ TÝDENÍK 2008. Jizbice u Čechtic historické poznámky. O filmu In nomine patris. Pověst o založení kostela na Zhoři. Letní čas v roce 2018 začne platit v noci 25.

Vážení návštěvníci, Římskokatolická farnost - děkanství Černilov

Vítáme vás na webových stránkách Římskokatolické farnosti - děkanství Černilov. Černilov leží asi 10 km severovýchodně od Hradce Králové. Pod správu naší farnosti patří obce Černilov, Bukovina, Divec, Lejšovka, Librantice a Výrava. Duchovní správce farnosti má navíc na starost ještě farnosti Číbuz a Libřice. Srdečně Vás zveme na námi pořádané či podporované akce! Informace naleznete v AKTUALITÁCH. Případně Vám pomůžeme na uvedených kontaktech.

ČESKÁ SKALICE

Benefiční koncert pro kapli ZLÍČ. Pastýřský list biskupů k majetkovému narovnání. Plnomocné odpustky v Roce víry. MISSA ABSQUE NOMINE ve farním kostele. Kostely a kaple ve farnosti.